Rozdziały specjalne

Krótkie dodatki do całej serii „Zagubionych w czasie”. Tematyczne opowiadania oraz uzupełnienia, pozwalające na wyobrażenie sobie tego, co było bądź zdarzy się kiedyś, a nie zostało uwzględnione w opowiadaniu

Krótkie opowiadanie przedstawiające wieczór Wigilijny w roku 1923. Ciekawy wgląd w przyszłość Renesmee, Gabriela oraz ich dzieci, rodziny i znajomych. Akcja rozgrywa się mniej więcej rok po wydarzeniach opisanych w „Brzasku”.

Niewielka retrospekcja dotycząca... Lawrence'a i Beatrycze. Okres w którym spodziewali się dziecka i związane z tym konsekwencje. Cóż takiego skrywała rodzina od strony matki Carlisle'a? No cóż, odpowiedź na to pytanie pojawi się z czasem, wraz z rozwojem opowiadania.

Wspomnienie pewnego lutowego wieczoru we Florencji. Pierwsze spotkanie po latach, nadmiar wspomnień i decyzja... Czy Isabeau Licavoli jest gotowa na to, żeby pierwszy raz od wieków stanąć oko w oko ze swoją jedyną prawdziwą miłością?

IV. Przyjaciel
Krótkie wspomnienie pewnego zimowego dnia. Pozornie niewinna zabawa w chowanego kończy się dla młodziutkiej wówczas Isabeau w sposób, którego zdecydowanie by się nie spodziewała. Podczas pierwszego spotkania z Drake'em, dziewczynka zdecydowanie nie zdaje sobie sprawy, że właśnie poznała kogoś, kto znaczącą namiesza w jej życiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

After We Fall
stories by Nessa